Tecrübe Gereken İşlerde Deneyimimiz Yok İse Nasıl Tecrübe Edinebiliriz.

 

Mankenleri.com Platformunun kurulum amacı tam da budur. Yeni yüzleri, tecrübesi olmayan kişileri deneme çekimleri ile basit görevlendirmeler ile zaman içinde sizleri eğiterek sektörde hobi olarak gördüğünüz bu işleri sizlere zamanla tecrübe kazandırarak meslek edinmenizi sağlıyoruz. İşte bu yüzden sizlere her zaman bir şans veriyoruz.

Eğitim Şartmı?

 

Her işte olduğu gibi hobi olarak değilde meslek edinme amacıyla profesyonel yolda adım atmak istiyorsanız bu da sonuçta bir iş olduğu bir yandan ufak görevlendirmeler ile kendinizi geliştirirken diğer yandan da ywteneğiniz doğrultusunda eğitim almanız sizi daha iyi yerlere taşıyacaktır. Mankenlik Eğitimleri, Oyunculuk Eğitimleri, Fotomodellik Eğitimleri, Ses-Diksiyon-Diyafram-Şan Eğitimi, Dans Eğitimi gibi birçok eğitim almanız mümkün bu konuda sizlere üzretsiz danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

İlk Olarak Ne Yapmalıyım, Nereden Başlamalıyım.

 

Şuan bu satırları okuyor oluşunuz zaten ilgili olduğunuzu göstermektedir. Öncelikle istemek ve de çaba harcamak gerekiyor. Bunların dışındakilere gelirsek öncelikle sayfamızdan başvuruda (ücretsiz) bulunduktan sonra istediğimiz kriterlere uygun profesyonel fotoğraf çekimleriniz (anlaşmalı fotoğrafçılarımız aracılığı ile uygun bütçelere) için bizim ile diyaloğa geçerek randevu talep etmeniz gerekmektedir.

İş Garantisi Varmı Yoksa Emeklerim ve Zamanımı Boşamı Harcamış Olacağım?

 

Başvurusu onaylanan ve sonrasında fotoğrafları çekilip düzenlendikten sonra setcard olarak uluslar arası platformda yer alan Türkiye'nin en büyük ajanslarından olan partner firmalarımızın www.modelajans.org | www.modelagencyinternational.com websitelerine eklenen her modelimiz bizim ile iş garantili çalışmaya başlamaktadır. 1997 'den bu güne sayısız noname kişiyi yetiştirdik ve güzel projelerde yer almalarını sağladık.